HomeContact

Contact






Agentia pentru Dezvoltare Regionala Sud-Vest Oltenia

Marilena Bogheanu
Director General

Aleea Teatrului nr.1, Craiova, 200402
tel: 0251.411869, 0251.412780
fax: 0351.463.966 0351.463967
office@adroltenia.ro

Persoane de contact:

Simona Covrescu- Sef Compartiment Comunicare, Informare, Promovare POR
simona.covrescu@adroltenia.ro

Directia Juridica si Resurse Umane; Lavinia Cretu- Director
lavinia.cretu@adroltenia.ro

Compartiment Resurse Umane; Cristina Mihalschi- Sef Compartiment
cristina.mihalschi@adroltenia.ro

Organism Intermediar pentru POR; Monica Botea- Sef OI
monica.botea@adroltenia.ro

Departament Evaluare, Selectie, Contractare POR; Dorian Delureanu- Sef Departament
dorian.delureanu@adroltenia.ro

Compartiment Evaluare, Selectie POR; Catalin Catana- Sef Compartiment
catalin.catana@adroltenia.ro

Compartiment Verificare Financiara Proiecte POR; Amelia Neata- Sef Compartiment
amelia.neata@ adroltenia.ro

Compartiment Verificare Tehnica si Monitorizare Proiecte POR; Ovidiu Balan- Sef Compartiment
ovidiu.balan@ adroltenia.ro

Compartiment Asistenta Tehnica POR; Cristina Predescu- Sef Compartiment
cristina.predescu@adroltenia.ro

Directia Politici Regionale si Comunicare; Marilena Alecu- Director
marilena.alecu@adroltenia.ro

Compartiment Comunicare Informare, Promovare POR; Simona Covrescu- Sef Compartiment
simona.covrescu@adroltenia.ro

Compartiment Programare Regionala si Monitorizare POR; Magda Lungu- Sef Compartiment
magda.lungu@adroltenia.ro

Compartiment Sprijin Dezvoltare Urbana-Carmen Visan- Sef Compartiment
carmen.visan@adroltenia.ro

Departament Verificare Proiecte Ex-Post; Ionut Birca- Sef Departament
ionut.birca@adroltenia.ro

Compartiment Monitorizare Ex – Post Proiecte; Gabriel Burada- Sef Compartiment
gabriel.burada@adroltenia.ro

Compartimentul Monitorizare Ex-Post Programe PHARE si Guvernamentale; Sorin Cosmulescu- Sef Compartiment
sorin.cosmulescu@adroltenia.ro

Compartimentul Asistenta Tehnica POS CCE; Dan Ilie- Sef Compartiment
dan.ilie@adroltenia.ro

Directia Economica; Marilena Capatina- Director
marilena.capatina@adroltenia.ro

Compartiment Financiar, Contabilitate, Buget; Ionut Motoi- Sef Compartiment
ionut.motoi@adroltenia.ro

Compartiment Marketing Regional; Mihaela Sas- Sef Compartiment
mihaela.lupancescu@adroltenia.ro

Compartiment Audit Intern; Daniela Buleandra- Sef Compartiment
daniela.buleandra@adroltenia.ro